- Eko-Energia

Idź do spisu treści

Menu główne:

Obecnie na rynku znajduje się wiele rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb. Wybór odpowiedniego systemu grzewczego zależy nie tylko od zasobności portfela, ale także od wielu innych czynników, takich jak kubatura i konstrukcja budynku, jego położenie, funkcje, czy też dostęp do sieci gazowej.

Firma EKO-ENERGIA dzieki wieloletniemu doświadczeniu świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa a dzieki wieloletniej współpracy z renomowanymi wykonawcami także pomoc w zakresie montażu instalacji grzewczych z zakupionych u nas elementów


W naszej ofercie znajdą Państwo
kompleksowe rozwiązania począwszy od kotłów, przez pompy, zbiorniki wyrównawcze, pompy ciepła i osprzęt instalacyjny. Wszystkie wyroby pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością. W ich doborze kierujemy się nie tylko wysoką jakościa ale stawiamy na bezpieczeństwo, niezawodność, ekologię.

Oferowane przez nas kotły to produkty sprawdzonych renomowanych firm należących do czołowych europejskich i światowych producentów.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży grzejników pozwoliło nam na wybór sprawdzonych producentów. Są to grzejniki zaawansowane technologicznie wyróżniające się jakością na tle konkurencji. Grzejniki posiadają wieloletnie gwarancje i zapewniają bezawaryjną pracę.
W ofercie znajdziecie Państwo grzejniki
stalowe płytowe aluminiowe drabinkoweOferujemy rówież bogaty wybór elementów sieci przesyłowych ciapła

-
Rury miedziane

-Łączniki miedziane lutowane

-Łączniki miedziane zaprasowywane

-Rury stalowe bezszwowe

-Rury stalowe ze szwem

-Łączniki do rur stalowych

-Rury i kształtki z PVC/PVC-C

-Rury PEX i łączniki do rur PEX

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego